» Kurumsal

Aler Oto1983 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermek üzere Sn.Durmuş Alper tarafından İzmir 1.Sanayi Sitesinde kurulan firmamız, 1990 yılında yeniden yapılandırmaya giderek Anonim Şirket şeklinde kurumsallaşarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde aranan firmalar arasında yer almıştır.

Alper A.Ş. 2006 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Pınarbaşı 5. Sanayi Sitesindeki yeni işyeri ve depolarına taşınmış ve faaliyetlerine buradan devam etmektedir.

Firmamız elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış ve satış sonrası hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Gelişen sosyal ve ekonomik yapı çerçevesinde firmamız sizlere daha yakın olabilmek amacıyla 2006 yılından itibaren elektronik ortamda sipariş verme, kampanya, yeni ürün takibi, müşteri bilgilendirme gibi hizmetleri daha hızlı ve güvenli olarak sürdürecektir.

Ayrıca firmamızın bünyesinde bulunan İzmir Kemalpaşa Armutlu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki gıda tesisimizde Durmuşağa markasıyla ev tipi salça üretimi ve ihracatı yapmaktayız.

www.durmusaga.com
Aler OtoAlper Auto Spare Parts was founded in 1983 by Mr.Durmuş Alper in Izmir, the third biggest city in Turkey. Our company specialized in the spare parts of buses, heavy trucks and commercial vehicle's cluth, brake, differantial, transmission, turbocharge, filters, hydraulic whell systems and pumps as aftermarket authorized wholesaler in Turkey.

We serve 8 brands, that are the most preferred by the users criteria of quality, confidence and satisfaction ; Dönmez Clutch, FSS Brake Systems Industry, Hema Industry, Ege Fren, Hema Gear, Hattat Automative, Fan Viscous Market and Fdr Fuel Pumps.

As a result of more than 35 years experience in the market our firm is currently managing by the second generation. Our vision is to be recognized as a symbol of respectibility and reliability for all our customers and suppliers.